בואו והצטרפו אלינו למסע!

אנחנו ב-noice מאמינים בכוח שלנו לתרום להאצת המהפכה החשמלית בישראל, במטרה לקדם את החברה הישראלית לעבר היעד – מדינה ללא פליטות מזהמים, נקייה יותר ובריאה יותר.

ברור לנו שהנכס העיקרי שיוביל אותנו במסע לעבר היעד הם האנשים שיצטרפו אלינו. על כן, אנחנו לא מחפשים עובדים, אנחנו מחפשים את האנשים שיצטרפו ויצעדו יחד איתנו.

המסע שלנו משלב חדשנות, יצירתיות והובלה בתחום חדש, שרק מתחיל להתפתח בישראל. חשוב לנו להוביל, לחדש ולשנות את כללי המשחק.
כמה פעמים יצא לכם להיות חלק ממהפכה אמיתית? כמה פעמים ניתנת לכם ההזדמנות לקבל הכשרה ולהתמחות בתחום חדש ומאתגר, שאין ספק שהוא העתיד?

אז, אם קיימת בכם תשוקה לעולם הדו-גלגלי, אם אתם אוהבים את השטח ואת הספורט האתגרי, אם קיימות בכם הסקרנות, הרצון והמוטיבציה ללמוד, להכיר ולקדם את המהפכה החשמלית בתחבורה, והכל בסביבת עבודה משפחתית, צעירה ודינאמית, ששואפת ללמוד ולהתחדש כל הזמן, ושמדגישה את חשיבות עבודת הצוות – אנחנו מציעים לכם את ההזדמנות להצטרף אלינו למסע

מלאו את פרטיכם ואנו נשמח להכיר אתכם

שחרר קבצים כאן או
Max. file size: 12 MB.
    אישור

    יש לכם שאלה? זקוקים למידע נוסף? אנחנו פה בשבילכם!

    לידיעתך, באתר זה אנו משתמשים בקבצי מידע (“Cookies”) לצרכים שונים, וביניהם שיפור חוויית המשתמשים והשימוש באתר, והתאמת מסרים ותכנים פרסומיים עבורך. הכניסה לאתר והשימוש בו מהווים את הסכמתך לשימוש בקבצי מידע אלו, לאפיון השימוש שלך באתר באמצעותם, ולטובת פרסום ושירות מותאמים אישית בידי החברה ו/או צדדים הפועלים בשיתוף פעולה עימה או עבורה, כמפורט במדיניות הפרטיות. למידע נוסף ניתן לעיין ב-מדיניות הפרטיות של האתר.