שאלות נפוצות

מה תרצו לשאול ולדעת?

אנחנו ב-NOICE מוכנים ומבקשים תמיד לסייע לכם, ובנוסף מאמינים בשקיפות המידע. באתר שלנו תמצאו מידע רב ומפורט בנוגע לפעילות ולדגמים השונים. יחד עם זאת תמיד יוותרו לכם שאלות שבגינם תבקשו מענה, ולכן בנוסף למידע, ריכזנו עבורכם את השאלות הנפוצות ביותר, והתשובות אליהן.
עדיין נדרש לכם ומידע ולא מצאתם אותו- אל תהססו, תפנו אלינו ואנו תמיד נשמח לסייע לכם

כללי

למי דגמי cake מתאימים?

הדגמים מיועדים לקהל המגוון של רוכבי הדו-גלגלי, החל מרוכבי האופניים בכל המגזרים השונים, ועד לרוכבי אופנועי השטח והאינדרו, וזאת ללא תלות בנסיונם. אתם רוכבים ותיקים ומקצועיים עם קילומטרג׳ מפואר? אתם רוכבים חדשים ללא ניסיון רב? אתם מעוניינים להיכנס ולחוות את תחום רכיבת הפנאי בשטח? אתם רוכבי הכביש הסלול, מתניידים בתוך העיר והרוכבים הבין עירוניים ובשטח הפתוח? הדגמים של cake נוצרו עבור כל אחד מכם.
וורסטליות הדגמים של cake, קלות המשקל, פשטות ההפעלה, התחזוקה והשרות מעניקים לקהל הרוכבים הדו גלגלי המבקש לחוות חוויה עוצמתית ומפתיעה, יחד עם גמישות, נראות חד פעמית ואיכות שאין שניה לה, מעניקים לכל קהילת הדו גלגלי את ההזדמנות והבשורה החדשה

מה מיוחד בדגמי בcake אל מול אופנועי מנוע בערה פנימי?

אנחנו לא באמת רוצים, וזה לא נכון באמת להשוות, לא רק בגלל הבטי הקיימות והאחריות הסביבתית, ואנו בכל מקרה תומכים במעבר לרכב חשמלי באשר הוא, אבל לא ניתן להשוות את דגמי cake לאף דו גלגלי אחר, כולל החשמליים ביניהם. בכל זאת ננסה לעמוד על כמה הבדלים הפלטפורמות של cake מפורסמות בשל היכולות ובמטריצת המשתמש הכל כך יחודית שלה, הכוללים גם ביצועי שטח.
כל דגמי cake תוכננו ופותחו מדף נקי מתוך מטרה ברורה לפתח אופנועי פרמיום קלי משקל. הטכנולוגיה, ההנדסה והחומרים פותחו תוך הקפדה על אופטימיזציה של יחס כוח-משקל ייחודית. לא רק שמערכת ההנעה החשמלית קלה, אלא גם השלדה קלה (בניגוד לשלדת של אופנוע שהיא כבדה).
מערכת ההנעה החשמלית ממקסמת את ביצועי הרכיבה ושונה לחלוטין מהתחושה ברכיבה במנוע בעירה. המערכת בעלת מומנט מיידי מאפס ,וכוללת מכלולים של סוללה, מנוע חשמלי ובקר. אין צורך בקלאץ’, יש הרבה פחות חלקים שנעים וזזים, יכולת תפעול פשוטה של המשתמש, אינה מרעישה, לא נפלטים ממנה אדים רעילים, ולא קיימים בה פילטרים ושמנים שקיימים במנוע הבעירה. מצבי הרכיבה ניתנים לכוונון והתאמה אישית בהתאם לתנאי הרכיבה, מצבי הבלימה כוללים גם בלימה רגנטיבית (האנרגיה המיוצרת בבלימה מטעינה במקביל את הסוללה), וסוללות נשלפות הניתנות להחלפה.
כל הרכיבים של דגמי cake מפותחים, מתוכננים, ומיוצרים במיוחד (From scratch) עבור הדגמים והכל בהנדסת אנוש ובקרת האיכות שוודית – דבר המבטיח את איכות המוצר. מגזר אופני ה-MTB (Mountain Bike) לרבות החשמליים ה-EMTB או החשמלוקים כפי שחלקכם מכנה אותם, כוללים ביצועים חלשים מאוד ביחס לדגמי cake, וכן דורשים מספר רב יותר ששל חלקים, מכלולים וברגים, הדורשים התעסקות רבה, וגם הגיאומטריה שלהם שונה. מגזר ה-MX כולל כלים מאוד כבדים ביחס למשקל של פלטפורמת Kalk, וגם הניסיונות לשלב בהם מערכת ההנעה החשמלית, אינה משרתת את התכלית.
סדרת Ösa היחודית של cake, מספקת לרוכבים גם שימושיות רחבה -במהלך הנסיעות העירוניות היומיומיות וכן בשעות הפנאי – וזאת באמצעות היכולות והביצועים הגבוהים גם בכביש הסלול וגם בשטח הפתוח. בנוסף המנגנון הייחודי של פלטפורמת ה-OSA המאפשרת לכם לחבר מאות עזרים שימושיים, כגון מתקני נשיאה לנשיאת הגלשן שלכם לדוגמה, ועוד עזרים לשימושים היומיום ולפנאי – שיכללה את אפשרויות היישום של הפלטפורמה לדרגת אומנות. יחד עם הסוללה האיכותית הכוללת מספר שקעי יציאה, הפלטפורמה מספקת גם מקור אנרגיה למשתמש. אין עוד משהו שדומה לפלטפורמות של cake – אפשרויות אינסופיות, איכות ברמה הגבוהה ביותר, ביצועים מדהימים, עיצוב ונראות ייחודית ומרהיבה

רכיבת מבחן

האם ניתן לבצע רכיבת נסיון ומבחן?

כמובן שניתן לבצע רכיבת מבחן, או כפי שחלק מהצוות שלנו מכנה ״חווית הקסם״ מכיוון שאנו ב-NOICE מאמינים שלא משנה כמה מילים, מידע, סרטונים והסברים נספק לכם, את חווית הרכיבה על אחד מדגמי cake לא ניתן לתאר עד שחווים אותה בפועל, ולכן אנחנו מזמינים אתכם לרכיבת מבחן על כל אחד מדגמי cake הנמכרים בישראל.

איך מתאמים רכיבת מבחן?

הנכם מוזמנים לשלוח אלינו פנייה בטופס ההרשמה. ואנחנו ניצור איתכם קשר כדי לסייע ולתאם עבורכם מועד במהירות האפשרית.

היכן ומתי מתבצעות רכיבות המבחן?

NOICE מקיימת רכיבות מבחן בפופ אפ הראשון שלנו, ברחוב גיבורי ישראל 30 בנתניה, בימים א-ו, בשעות הפעילות. בנוסף NOICE מקיימת ימי הדגמה, ושיתופי פעולה במיקומים שונים בארץ- אתם מוזמנים לעקוב אחרינו בעמוד האינסטרגם או הפייסבוק שלנו, ולהתעדכן בנוגע לאירועים המיוחדים.
כל שעליכם לעשות זה לתאם רכיבת מבחן ולבחור את המועד והמיקום שנח לכם.

מה כוללת רכיבת המבחן?

אנו מאמינים כי חווית רכיבת המבחן ב- NOICE שונה מרכיבות מבחן אחרות שאתם הכרתם עד כה. מתחילת התהליך, נציג מצוות NOICE ילווה אתכם באופן אישי וצמוד לאורך כל הדרך, החל מהסבר מפורט על הדגם שבו אתם מתעניינים, לרבות אופן התפעול וההפעלה של הדגם, מצבי הרכיבה והבלימה השונים, יכולת ההתאמה ואפשרויות מקסום היכולות באמצעות האפליקציה היחודית cake connect app, וכן במסלול רכיבת המבחן -זמין לכל שאלה שלכם.
מחכים לכם, אנו תמיד אוהבים לראות, כל פעם מחדש, את הרוכבים נדהמים מהקסם.

הזמנה ותשלום

האם המטען כלול במחיר?

איזו שאלה? כמובן! המטען יימסר לכם יחד עם ה-cake שלכם.

מה משך האספקה?

הזמנת הcake שלך מתבצעת בקלות. מייד לאחר ביצוע הזמנה אנו משריינים את הcake שהוזמן ומתחילים בתהליך ההכנה למסירה. אנו מעדכנים את המזמינים באופן שוטף אודות מועד המסירה ומתאמים את המסירה במועד שנוח לכם.

כיצד רוכשים?

לאחר ביצוע ההזמנה אנו מעדכנים אודות תהליך הרכישה והמסירה. התשלום המלא יגבה ממש לפני אספקת הcake שלך.

האם אני יכול לבטל את ההזמנה שלי?

לא מאמינים שזה יקרה, אך בכל זאת...ההזמנה מחייבת תשלום מקדמה כדי שנוכל לשריין את הcake שלך ועבור התחלת תהליך הרכישה והמסירה.
ניתן לבטל את ההזמנה בהתאם לתנאי הסכם ההזמנה, שזמין לעיונכם, וכולל גם אפשרות ביטול. לתהליך ההזמנה יצורף גם הסבר מפורט מביצוע ההזמנה ועד המסירה לידיכם.

האם ה-cake מוזיל עלויות כלשהן?

איזו שאלה? כמובן! הביטוח של דגמי cake זול יותר מהביטוח של אופנוע בעל מנוע בעירה, האגרות הנדרשות גם הם זולות יותר. ההטענה החשמלית, מעבר לניקיון והאחריות הסביבתית שהיא מעניקה, הינה גם זולה בהשוואה לשימוש בדלקים המזהמים והיקרים – ויוצרת לכם חסכון נוסף. חשוב ילא פחות, אופן התחזוקה והשירות הנדרש לדגמי cake דורשים משאבים פחותים בהרבה מדגם מנוע בעירה. מערכת ההנעה החשמלית, איכות הרכיבים ומספרם המועט יוזילו עבורכם משמעותית את עלות התחזוקה, השירות והטיפולים.

פרטים טכניים

האם הדגמים באתר NOICE חוקיים לרכיבה בישראל?

בוודאי, כל דגמי cake המשווקים בישראל, עברו את כל תהליכי התקינה והרישום המחייבים, והינם בעלי רישוי צהוב וחוקיים לרכיבה בישראל, הן בכבישים העירוניים והן בכבישים הבינעירוניים. כמובן שבדומה לרכישה של כל כלי רכב,  מתקיים הליך רישוי ורישום, וקיימת חובה לרכוש ביטוח ולהציגו טרם הרישום

מהו סוג הרישיון הנדרש?

רישיון נהיגה - דרגה A2 בלבד (ניתן להוציא מגיל 16)
בעלי רישיון נהיגה דרגה A2 רשאים לרכב על כל דגמי cake המשווקים בישראל.

האם דגמי cake עמידים במים?

דגמי cake יוצרו מתוך מטרה לרכב בתנאי מזג אוויר שונים, לרבות בימים הגשומים, וכן ניתן לרכב בהם במקומות הכוללים מעברי מים רדודים. יחד עם זאת דגמי cake לא נועדו לרכיבה כשהם ״שקועים״ במים, ויש לרכב עליהם בהתאם להוראות והנחיות הרכיבה המפורטים בספר הרוכב של כל דגם

כיצד אני מנקה את ה-cake שלי?

כמובן שאתם יכולים ואף נדרשים לנקות את ה-cake שלכם. יחד עם זאת בעת שטיפת וניקוי ה-cake שלך, יש להיות זהירים ולעקוב אחר ההוראות על מנת למנוע נזק ל-cake, לרכוש או לאדם.
לפני תחילת הניקיון הראשון אנו יותר ממליצים לצפות בסרטון הדגמה של היצרן בנוגע להוראות ואופן הניקיון  > לצפייה בסרטון הדרכה

יש לכם שאלה? זקוקים למידע נוסף? אנחנו פה בשבילכם!

לידיעתך, באתר זה אנו משתמשים בקבצי מידע (“Cookies”) לצרכים שונים, וביניהם שיפור חוויית המשתמשים והשימוש באתר, והתאמת מסרים ותכנים פרסומיים עבורך. הכניסה לאתר והשימוש בו מהווים את הסכמתך לשימוש בקבצי מידע אלו, לאפיון השימוש שלך באתר באמצעותם, ולטובת פרסום ושירות מותאמים אישית בידי החברה ו/או צדדים הפועלים בשיתוף פעולה עימה או עבורה, כמפורט במדיניות הפרטיות. למידע נוסף ניתן לעיין ב-מדיניות הפרטיות של האתר.