שרות ותמיכה

המהפכה החשמלית חוללה שינוי דרמטי באופן השרות והתמיכה – תחזוקה פשוטה, קלה ויעילה

לפני המהפכה ICE

התחזוקה והטיפולים של אופנועי מנועי הבעירה הפנימית (ICE) בכלל ובעלי יכולת שטח בפרט הם מורכבים, דורשים השקעת משאבים רבים ומבוצעים בתכיפות רבה. מנוע הבעירה הפנימית ומכלוליו, עקרון הפעלתו, צריכת השמנים והדלקים, המספר הרב של חלקיו ומורכבותו הם הגורמים העיקרים, שהופכים את תחזוקתם ואת הטיפול בהם לבזבוז זמן וכסף.

המהפכה NOICE

המהפכה החשמלית בעולם הרכב, ובתחום הדו- גלגלי בפרט גרמה לשינוי משמעותי ודרמתי בשרות, בטיפול ובתחזוקה. המספר המועט יחסית של הרכיבים הנדרשים, פשטות ההפעלה, פיתוח ושימוש בטכנולוגיות חדשניות ויכולת עדכון תוכנה מרחוק – הפכו את הנטל הרב, את המורכבות ואת ההוצאה הכספית הגבוהה, שכרוכה בהפעלת ואחזקת אופנוע מנוע בעירה, ליכולת שרות ותחזוקה פשוטה וזולה בהרבה.

למרות שהתחזוקה והטיפולים של הדו-גלגלי החשמלי, מצומצמים באופן משמעותי, גם לכלי התחבורה החשמליים נדרשים תחזוקה וטיפולים, ועלינו להקפיד לבצעם!

NOICE חרטה על דגלה להעמיד את הלקוח במרכז העשייה, וכחלק מהתהליך היא פיתחה מערך שירות ותחזוקה העוטף את הלקוח במספר מעגלים המעמידים לרשותו מערך מיידי ונגיש

מעגל ראשון – מידע online

לטובת כל אחד מדגמי CAKE, קיימים מדריכים וסרטוני הפעלה והדרכה – החל מהדרכה בנוגע לאופן החלפת הצמיג, הטענת הסוללה, כיוונון המתלים ועד כיצד יש לשטוף את הדגם שלך – הכל קיים ומוצג באופן נגיש, ברור, מובנה ופשוט

מעגל שני- מרכז התמיכה והשרות הבינלאומי של cake- ישירות מהיצרן

המרכז הבינלאומי של cake עומד לרשות NOICE ונמצא בקשר ישיר ושוטף עם הצוות שלנו ועם ספקי השרות המורשים- המרכז הבינלאומי של cake מדריך, מכשיר ומעדכן את הצוותים והספקים שלנו, בכל הנדרש  – הכל מתוך רצון וחתירה להעניק לכם – הלקוחות – רמת שירות ותמיכה וגבוהה, זמינות ונגישות.

תעודת האחריות של  -NOICE ו-cake מעניקה ללקוחותיהם לתקופה של שנתיים מיום הרכישה

מעגל שלישי- NOICE – מרכזי שירות

הצוות המקצועי של NOICE, ספקי השירות המורשים של NOICE, הוכשרו, הודרכו ואומנו, והם גם מתעדכנים באופן שוטף, על ידי צוותי השירות והתמיכה הבינלאומי של CAKE בכל הנוגע לטיפולים ולתחזוקה של הדגמים, וכמובן עומדים לרשותך.

בעתיד הקרוב ובכפוף למגבלות הרגולציה הישראלית ולהתפתחותה בהתאם למהפכה החשמלית, אנחנו נפעל לפיתוח יכולת ניידת של מתן שירות – אנחנו נפעל לפיתוח יכולת ניידת של מתן שירות, כך שאנו נגיע ישירות ללקוח במיקום ובמועד שנוח לו

בולי בייק סוכנויות

כתובת: בולי בייק סוכנויות

מייל: aaaa@gmail.com

טלפון: 050-3222000

בולי בייק סוכנויות

כתובת: תדהר 12 פרדס חנה

מייל: mail@gmail.com

טלפון: 050-3222000

יש לכם שאלה? זקוקים למידע נוסף? אנחנו פה בשבילכם!

לידיעתך, באתר זה אנו משתמשים בקבצי מידע (“Cookies”) לצרכים שונים, וביניהם שיפור חוויית המשתמשים והשימוש באתר, והתאמת מסרים ותכנים פרסומיים עבורך. הכניסה לאתר והשימוש בו מהווים את הסכמתך לשימוש בקבצי מידע אלו, לאפיון השימוש שלך באתר באמצעותם, ולטובת פרסום ושירות מותאמים אישית בידי החברה ו/או צדדים הפועלים בשיתוף פעולה עימה או עבורה, כמפורט במדיניות הפרטיות. למידע נוסף ניתן לעיין ב-מדיניות הפרטיות של האתר.